• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 7’nin Tasarımını Ortaya Çıkaran Kılıf!

Galaxy Note 7’nin Tasarımını Ortaya Çıkaran Kılıf!

0
0
0
0
0
İngiltere merkezli üretici şirket Olixar’ın satışa sunduğu kılıflar, Galaxy Note 7’nin tasarımıyla ilgili detayları öğrenmemizi sağladı.
Samsung’un 2 Ağustos tarihinde duyuracağı Galaxy Note 7’nin hangi özelliklerle geleceği artık kesin gibi. Son birkaç haftadır bu konuyla ilgili bazı ciddi bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Son olarak Rus analist Murtazin, cihazın bataryasıyla ilgili ‘kesin’ olduğunu iddia ettiği bir tweet atmıştı. Sıra, kullanıcıların en merak ettiği bir diğer konu olan tasarıma geldi.

İlginçtir, bu güne kadar Galaxy Note 7’ye ait öyle çok fazla konsept çalışması dahi görmedik. Ara ara hortlayan bazı söylemler, Note 7’nin Note 5’ten çokta farklı bir tasarımla gelmeyeceği yönündeydi. İngiltere merkezli üretici şirket Olixar’ın Note 7 için ürettiği kılıflar da bunu sanki doğrular nitelikte. Kılıfı incelediğimizde, Note 7’nin arka kamerasının bulunduğu kısmın önceki modellerdeki konumuyla aynı yerde olduğunu görüyoruz. Köşeler de tıpkı diğer modellerdeki gibi oval olarak tasarlanmış. 

Kılıflardan da biraz bahsedecek olursak Olixar, bu kılıflar için 19.99 dolar etiket fiyatı belirlemiş. Deri ya da karbon fiber malzemeler kullanılarak üretilen kılıflardan yola çıkarak Note 7’nin oldukça şık ve tarz bir tasarımla geleceğini söyleyebiliriz.

4 farklı renk alternatifine sahip olan kılıfları aşağıdan inceleyebilirsiniz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0