Galaxy Note Edge'i Herkes Satın Alamayacak

1
0
0
0
0
Galaxy Note Edge'i Herkes Satın Alamayacak
​Samsung’un büyük satış beklentilerinin olduğu Galaxy Note 4, önümüzdeki haftadan itibaren satışa sunulacak. Fakat Galaxy Note Edge ile ilgili haberlere baktığımızda beklentilerin biraz daha düşük olduğunu söyleyebiliriz.
Samsung’un büyük satış beklentilerinin olduğu Galaxy Note 4, önümüzdeki haftadan itibaren satışa sunulacak. Fakat Galaxy Note Edge ile ilgili haberlere baktığımızda beklentilerin biraz daha düşük olduğunu söyleyebiliriz.
 
Bunu neye dayanarak söylüyoruz? Samsung Electronics Başkanı DJ Lee, yeni Galaxy Note Edge’i “kısıtlı üretim konsept” kelimeleriyle tanımladı. Yani cihaz, Samsung’un diğer üst modellerine oranla çok daha kısıtlı sayıda çıkacak.
 
Ekranı sağ kenarından aşağı doğru kıvrılan Note Edge, önümüzdeki aydan itibaren Güney Kore’de satışa sunulacak. Telefonun başka hangi ülkelerde satışa sunulacağı ise hala belli değil. Şirket, Galaxy Note Edge’in fiyatını da henüz açıklamadı, fakat China Mobile‘da çalışan bir kişinin Weibo’da paylaştığı bilgiye göre telefonun kontratsız fiyatı 1140 dolar olacak. Almanya’daki ön siparişler 1280 dolarla daha yüksek bir fiyattan oluşuyordu.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0