Samsung Note Edge Ne Kadar Dayanıklı?

1
0
0
0
0
Samsung Note Edge Ne Kadar Dayanıklı?
Samsung’un en fazla beklenen cihazlarından olan Galaxy Note Edge, 14 Kasım’dan (bugün) Amerika’da satışa sunuluyor. IFA 2014 etkinliği sırasında ilk kez kullanıcılarla buluşan 5.6 inçlik cihazın en önemli özelliği, bildiğiniz gibi ekranının sağ tarafının kavisli olması. 
Samsung’un en fazla beklenen cihazlarından olan Galaxy Note Edge, 14 Kasım’dan (bugün) Amerika’da satışa sunuluyor. IFA 2014 etkinliği sırasında ilk kez kullanıcılarla buluşan 5.6 inçlik cihazın en önemli özelliği, bildiğiniz gibi ekranının sağ tarafının kavisli olması. Burada birçok uygulamanın kısayolu ve bildirimlerin görüntülenmesi sağlanacak. Görüntü itibariyle oldukça hassas olan Note Edge ile ilgili akıllara en fazla gelen soru ise “Acaba dayanıklı mı?
 
Bu konuya açıklık getiren Samsung, cihaza binden fazla düşürme testiyle birlikte diğer dayanıklılık testlerinin de yapıldığını ve ekranın son derece dayanıklı olduğu açıklamasını yaptı. Bununla birlikte yan tarafta yer alan kavisli panelin normal dokunuşları ve istenmeden yapılacak dokunuşları da ayırt edebildiği belirtildi. (bu çok ekstra ve güzel bir özellikmiş)


 
Note Edge’nin ülkemizde hangi tarihte satışa sunulacağı, şu anda netlik kazanmış değil.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0