• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S Edge'in Patenti İnternete Sızdı

Samsung Galaxy S Edge'in Patenti İnternete Sızdı

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy S6’nın yeni modelinin iki kenarı kavisli olacak şekilde piyasaya çıkacağı söylentileri ortalıkta dolaşırken, Samsung’un aldığı patent bu söylentilere bir son verecek gibi duruyor. 
Samsung Galaxy S6’nın yeni modelinin iki kenarı kavisli olacak şekilde piyasaya çıkacağı söylentileri ortalıkta dolaşırken, Samsung’un aldığı patent bu söylentilere bir son verecek gibi duruyor. 

Gelen haberlere göre Samsung’un yeni akıllı telefonunun Galaxy S Edge adıyla piyasaya çıkması bekleniyor. Patentlere göreyse, cihazın her iki kenarında da arka kısma doğru uzanan kavisli kenarlar bulunuyor. Üst kısımda kulaklık girişi, mikrofon ve kızılötesi modülü gibi bileşenler bulanan cihazın yine üst kısmında ne olduğu anlaşılmayan bir patent mevcut. Cihazın dikkat çeken bir diğer özelliği ise herhangi bir Home tuşunun bulunmaması. Yeni modelin nasıl bir görünüme sahip olacağı konusunda (kesin olmasa da) fikirler veren patent, Samsung’un köklü bir tasarım değişikliğine gittiğini kanıtlar nitelikte.LG’nin yıl başındaki CES 2015 fuarında iki kenardan kavisli bir prototip akıllı telefonun duyurusunu yaptığını hatırlatarak Samsung’un bu yeni modelinin bir ilk olmayacağını da haberimize ekleyelim.   
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0