• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S Edge, Samsung'un Unpacked Davetiyesinde Gözüktü!

Galaxy S Edge, Samsung'un Unpacked Davetiyesinde Gözüktü!

1
0
0
0
0
Samsung'un dağıtımına başlanan (geleneksel) Unpacked etkinliğinin davetiyelerinde Galaxy S Edge'in saklı olduğu iddia edildi.
Bugün dağıtımına başlanan Samsung Unpacked etkinlik davetiyeleriyle Samsung severler tarafından heyecan yaratan bir detay ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Unpacked 2015 olarak adlandırılan etkinlik, 1 Mart 2015'te Barcelona'da düzenleneceği belirtilmiş. Etkinlik davetiyesinde ise Galaxy S serisinden Galaxy S6 tanıtılacağı için sade bir S işareti kullanılmış.Fakat bu S işareti için bir iddia ortaya atıldı. Bu sefer S işaretinin ortada değil ve biraz daha eğimli olarak göründüyor. İddialara göre davetiyedeki bu detayın S Edge olduğu söyleniyor.

Bu iddianın ortaya atıldığı bir Kore sitesi tarafından iddayı destekleyen bir görsel hazırlandı. Görselde S harfinin telefonun metal çerçevesi olacak şekilde bir silüet olarak gösterilmiş.Görsel hazırlandıktan sonra daha anlaşılır olan S harfinin asıl amacının S Edge olacağı düşüncesi mantıklı görünüyor diyebiliriz.

Beklentilere göre Samsung Galaxy S6’da ve S Edge'de muhtemelen QHD Super AMOLED ekran kullanacak. 64-bitlik Exynos 7420 işlemci ve 3 GB RAM barındırması beklenen yeni cihazların detayları 1 Mart'taki bu etkinlikle şekillenmiş ve ortaya çıkmış olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0