• Anasayfa
  • Mobil
  • Android 5.0 Lollipop'un Samsung Galaxy S4'teki Görünümü

Android 5.0 Lollipop'un Samsung Galaxy S4'teki Görünümü

0
0
0
0
0
Android 5.0 Lollipop'un Samsung Galaxy S4'teki Görünümü
​Android 5.0 Lollipop yayınlandığından beri şirketler, akıllı telefonlarına Lollipop’un ne zaman geleceğine dair açıklamalarda bulunuyor. Birkaç gün önceki haberimizde Samsung Galaxy S4’e Android Lollipop’un geleceği haberini aktarmıştık. Şimdiyse bununla ilgili bir videoyu paylaşıyoruz.
Android 5.0 Lollipop yayınlandığından beri şirketler, akıllı telefonlarına Lollipop’un ne zaman geleceğine dair açıklamalarda bulunuyor. Birkaç gün önceki haberimizde Samsung Galaxy S4’e Android Lollipop’un geleceği haberini aktarmıştık. Şimdiyse bununla ilgili bir videoyu paylaşıyoruz.
 
Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile, Android Lollipop’un Galaxy S4’te nasıl göründüğüne dair bir video paylaştı. Videodan gördüğümüz kadarıyla arayüzdeki geçişlerin oldukça hızlı olduğunu görebiliyoruz, yani yeni Android’le birlikte Galaxy S4 kullanıcıları çok daha hızlı bir cihaza sahip olacaklar.
 
Aşağıda izleyeceğiniz videoyla birlikte, Android Lollipop’un S4’te nasıl olacağıyla ilgili aklınızdaki tüm soru işaretleri ortadan kalkacaktır.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0