Galaxy S5 Active'in Özellikleri

0
0
0
0
0
Galaxy S5 Active'in Özellikleri
Özellikle suya çok dayanıklı olduğu söylenen S5 Active, Active key adı verilen bir tuş sayesinde kullanımı oldukça kolaylaştıracak.
Samsung’un Galaxy S4 ile başladığı Active serisini hepimiz biliyoruz. Hakkında daha önce bazı bazı bilgiler verdiğimiz S5 Active ise sonunda gün yüzüne çıktı. Bildiğiniz üzere S5 suya ve toza dayanıklı yapısıyla pazardaki yerini almıştı, bunun üzerine ondan daha dayanıklı olmasıyla dikkat çeken S5 Active, suyun metrelerce altında tam olarak çalışabiliyor ve hatta suyun basıncını da ölçüyor.

Tasarım olarak S5’i andırıyor fakat arka panelinde dayanıklığı arttıracağını düşünüğümüz yapıda çizgiler mevcut. S5’den farklı olarak menüsünde Activity Zone olarak adlandırılan kısayollar sayesinde tek dokunuş ile flaşı yakabilir, pusula olarak kullanabilir, barometresini aktif edebilirsiniz.

Cihazın sol yanında yer alan Active Key olarak adlandırılan bir tuş sayesinde atadığınız uygulamayı açabilir, fotoğraf çekebilir, ve buna benzer eylemler yapabilirsiniz. Active Key, default olarak bahsettiğimiz Acticity Zone’u açmaya programlanmış fakat değiştirebiliyorsunuz.

Galaxy S5 Active'nin videosunu ise aşağıdan seyredebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0