Galaxy S5’i Denemeye Ne Dersiniz?

0
0
0
0
0
Galaxy S5’i Denemeye Ne Dersiniz?
Çıkmasına az bir süre kalan Samsung’un amiral gemisi S5’i almayı düşünenlerin kafasında elbette ki en büyük soru işareti, cihazın oldukça yüksek olacağı düşünülen ücretinden kaynaklı olan “acaba aldığıma deyecek mi?” sorusu.
Çıkmasına az bir süre kalan Samsung’un amiral gemisi S5’i almayı düşünenlerin kafasındaki en büyük soru işareti, elbette cihazın oldukça yüksek olacağı düşünülen ücretinden kaynaklı olan “acaba aldığıma değecek mi?” sorusu. Dünya Mobil Kongresi kapsamında yaptığı S5 tanıtımından sonra, diğer firmalar tarafından tonlarca eleştiriye maruz kalan Samsung, ürününe oldukça güveniyor olacak ki daha ürünü piyasaya çıkarmadan bizlere küçük bir deneyim şansı yaşatıyor ürünü ile ilgili.

Galaxy S5 Experience

Samsung’un, yeni ürünü S5’i almayı düşünen muhtemel müşterileri için yarattığı bir uygulama. Bu uygulama bizlere telefonun sahip olacağı özelliklerden S Health, Download Booster, Rich Tone HDR ve daha bir kaçına interaktif bir gözlem yapma fırsatı veriyor. Her ne kadar programları bilmek S5’i almalı mıyım sorusuna cevap vermeyecek olsa da hiç yoktan iyidir. Hatta aslında bakarsak uygulama suya ve toza karşı dayanıklılık, parmak izi tarayıcısı gibi özellikler hakkında da bilgi verse de bu gibi özellikleri telefonu kullanmadan net olarak algılayabilmek biraz zor olacaktır.

Galaxy S5 Experience’ı Google Play Store’dan indirebilir ve Android 4.0 sistemler ve üzerindekilerde kullanabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0