• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S5'in Kablosuz Şarj Kılıfları Duyuruldu

Galaxy S5'in Kablosuz Şarj Kılıfları Duyuruldu

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni amiral gemisi ve Android platformunun en başarılı telefonlarından biri olan Galaxy S5'in yeni kapakları duyuruldu. Ancak bu kapaklar diğerlerinin aksine, kablosuz şarj teknolojisini barındırıyor.  
Samsung ve Android platformunun en başarılı telefonlarından biri olan Galaxy S5'in yeni kapakları duyuruldu. Ancak bu kapaklar diğerlerinin aksine, kablosuz şarj teknolojisini barındırıyor.  
 
Bugün Türkiye lansmanı yapılan ve 11 Nisan'da satışa çıkacak olan Samsung Galaxy S5'in kablosuz şarjı mümkün kılan kılıfları, Nokia'nın da kullandığı Qi standardını kullanmakta. Wireless Charging Cover ve Wireless Charging S-Wiew Flip Cover olmak üzere iki adet kılıf çıkaran Samsung, IP67 sertifikasına sahip Galaxy S5'in suya dayanıklılığından da ödün vermiyor.  
 
Siyah ve beyaz renkleri bulunan Wireless Charging Cover, telefonun genel yapısını bozmayacak şekilde tasarlanmış. 30 Dolar fiyat etiketine sahip olmasıyla kullanıcılar tarafından daha rahat alınabilir bir ürün olan kılıfın içerisinde suya karşı yalıtım da bulunmakta.  
 
70 Dolar fiyat etiketi ile satılacak bir diğer model olan Wireless Charging S-Wiew Flip Cover'ın sadece siyah rengi bulunmakta. Ayrıca cihazın ekranını da koruyan kılıfın ön tarafında, aramaları cevaplamak, kameraya erişmek için ufak bir pencere bulunmakta.  
 
Galaxy S5'in çıkışıyla birlikte kısa zaman içerisinde Türkiye'ye de gelecek olan kılıfların, ülkemizde ne kadara satılacağı şu an için bilinmiyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0