• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S5 İçin Lollipop Güncellemesi Başladı!

Galaxy S5 İçin Lollipop Güncellemesi Başladı!

0
0
0
0
0
Samsung, geçtiğimiz günlerde Polonya’da test amaçlı olarak Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına başlamıştı. Şimdi ise tüm Avrupa ülkelerine dağıtılmaya başlandı! Yakın bir zamanda ülkemizdeki S5’lere de gelecek olan güncellemeyi nasıl yapabileceğinize dair bir dizi talimat hazırladık.
Samsung, geçtiğimiz günlerde Polonya’da test amaçlı olarak Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına başlamıştı. Şimdi ise tüm Avrupa ülkelerine dağıtılmaya başlandı! Yakın bir zamanda ülkemizdeki S5’lere de gelecek olan güncellemeyi nasıl yapabileceğinize dair bir dizi talimat hazırladık.
 

 Lollipop güncellemesini nasıl yapacaksınız?

İlk olarak telefonunuzu download moduna almanız gerekiyor. (bunu da ses kısma + home + güç tuşuna aynı anda basarak yapacaksınız) Sonra şuradaki yükleme dosyasını bilgisayarınıza yüklüyorsunuz. Zip dosyasını klasöre çıkardıktan sonra Odin programını kullanarak dosyaları teker teker bulunmaları gereken yerlere ekliyorsunuz.PDA kısmına:  G900FXXU1BNL9
CSC kısmına:  G900FPHE1BNL2
MODEM kısmına:  G900FXXU1BNL9 dosyaları eklenecek.

Sonrasında “Start” diyerek Android Lollipop’u cihazınıza yüklemeye başlıyorsunuz. Bu yükleme, telefonunuzun garantisini bozmayacak, yani root yetkisini kullanmadığınız için garanti kapsamı dışında olmamış oluyor.

Aşağıda yayınladığımız görsellerde, sol tarafta Android 4.4.2 KitKat, sağ tarafta da Android 5.0 Lollipop görünümündeki Galaxy S5’e ait görselleri göreceksiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0