Galaxy S5 Mini Ön Siparişte

0
0
0
0
0
Galaxy S5 Mini Ön Siparişte
Samsung'un şuan için en güçlü telefonu olan Galaxy S5'in mini versiyonu Avrupa'da ön siparişe açıldı.
Samsung'un geçtiğimiz haftalarda tanıttığı Galaxy S5 Mini telefonu Almanya'da ön siparişe açılmış durumda.

Cihazın ön siparişe açılması ile birlikte Galaxy S5 Mini'nin fiyatı ile ilgili dedikodularda son bulmuş oldu. Media Markt'ın Almanya'daki sitesinde 449 euro gibi bir fiyata ön siparişe sunuldu. İşin aslında Galaxy S5 Mini'nin fiyatının daha düşük olması bekleniyordu. Tabi ki de ülkeden ülkeye bu fiyatta değişiklik olacak olsa da 449 euro fiyatının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Media Markt'ın Almanya sitesine baktığımızda Galaxy S5 ile Galaxy S5 Mini arasında 120 euro fiyat farkı olduğunu görüyoruz.

Genel olarak baktığımızda üst düzey olarak nitelendirilebilecek telefonlar için 400 euro civarında fiyatının normal olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Galaxy S5 Mini'nin abisi olarak nitelendirebileceğimiz Galaxy S5'in fyatı ile aralarında 120 euro olması düşündürücü. Arada ki fiyat farkının yüksek olmadığını düşünürsek Galaxy S5 Mini yerine üzerine biraz daha para konulup Galaxy S5 alınmasını daha mantıklı buluyorum ben işin açıkcası. Ancak tabi ben daha küçük bir telefon istiyorum derseniz orasını bilemeyeceğim.

Son olarak Galaxy S5 Mini'nin 25 Temmuz tarihinde ön sipariş verenlere gönderilecek. Cihazın ülkemize ne zaman geleceği ise şuan için kesin olarak bilinmiyor. Ancak biz fazla gecikeceğini sanmıyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0