• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6 Active'e Kendi İmkanlarıyla Drop Test Yapan YouTuber: Jeremy Judkins

Galaxy S6 Active'e Kendi İmkanlarıyla Drop Test Yapan YouTuber: Jeremy Judkins

0
0
0
0
0
Galaxy S6 Active'e Kendi İmkanlarıyla Drop Test Yapan YouTuber: Jeremy Judkins
Jeremy Judkins isimli YouTuber, Galaxy S6 Active’e kendi imkanlarıyla yaptığı drop testlerle yavaş yavaş fenomen olma yolunda ilerliyor.
Akıllı telefonlar için yapılan drop testler, artık prodüksiyon gerektiren önemli bir video konsepti olmaya başladı. Full slow motion görüntüler ve drop test esnasında kullanılan materyalleri göz önünde bulundurduğumuzda, farklı bir şov kanalı olma yolunda ilerlediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Jeremy Judkins ise kendi imkanları doğrultusunda drop testler yaparak takipçi sayısını yavaş yavaş arttırmaya başlıyor.

Bence yaptığı işte çok samimi olan arkadaşımız, Galaxy S6 Active’e evin içerisinde dayanıklılık testi uygulamış. Önce belirli bir yükseklikten dayanıklılık testine başlayan Judkins, daha sonra dünya üzerindeki hemen hemen her evde bulunan (özel bir ismi varsa bilmediğim) metalden yapılma merdivenin üzerine çıkarak cihazın ne kadar dayanıklı olduğunu kontrol ediyor. Galaxy S6 Active, bu testlerden başarıyla çıkıyor.
 
Bir diğer testte ise yine Galaxy S6 Active’i kullanan Judkins, cihazı bu sefer bir kanalın üzerine çıkarak kayaların bulunduğu bölüme doğru bırakıyor. Samsung tarafından doğa ile iç içe yaşayan kullanıcılar için özel olarak üretildiği belirtilen Galaxy S6 Active’in, dayanıklılık testinde gördüğümüz üzere belirli bir yükseklikten kayaya doğru düştüğünde hasar alabildiğini de öğrenmiş olduk. (‘e o kadar da olacak’ diyebilirsiniz ama adamlar cihazı öyle bir tanıttı ki üzerinden tank geçse bir şey olmayacak gibi bir algılanın ortaya çıkmasına neden oldular)
 
Sonuç olarak bu samimi YouTuber arkadaşımızın yaptığı drop testler sonucunda Galaxy S6 Active’in ne kadar dayanıklı olduğu konusunda bazı fikirler edinebileceğimizi düşünüyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0