Galaxy S6, Çalışır Durumda Görüntülendi!

0
0
0
0
0
Galaxy S6, Çalışır Durumda Görüntülendi!
​Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan yeni akıllı telefonu Galaxy S6’ya ait olduğu söylenen yeni görseller sızdırıldı. Çalışır bir durumda görünen Galaxy S6, yanında S5 ve S4 ile yanyana olacak şekilde görüntülenmiş. 
Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan yeni akıllı telefonu Galaxy S6’ya ait olduğu söylenen yeni görseller sızdırıldı. Çalışır bir durumda görünen Galaxy S6, yanında S5 ve S4 ile yanyana olacak şekilde görüntülenmiş. 

Samsung’un bu yeni telefonu, tasarım olarak çok farklı bir kimlikle karşımız çıkacak. Hatta öyle bir köklü değişimden bahsediliyor ki Samsung, S serisi sona erdirerek Project Zero adında bir projeyle yoluna devam edecek.

Şimdilik Galaxy S6 olarak bahsedeceğimiz yeni nesil akıllı telefonun 5.2 ila 5.5 inç arası Quad HD (1440 x 2560 piksel) Super AMOLED ekran, 64-bit Snapdragon 810 çip ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle birlikte gelmesi planlanıyor. Ayrıca Galaxy S6 ile birlikte Note Edge’e benzer ekranı kavisli bir akıllı telefonun daha tanıtımının yapılacağı söyleniyor. Aşağıdaki görsellerde Galaxy S6'yı çalışır haliyle göreceksiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0