• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6 Edge, Benchmarks’taki Batarya Ömrü Testinden Geçti

Galaxy S6 Edge, Benchmarks’taki Batarya Ömrü Testinden Geçti

0
0
0
0
0
​Samsung’un yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, 26 Mart tarihinden itibaren ilk olarak ABD’de ön satışa sunulmaya başlandı. Ülkemizde de en kısa sürede satışa sunulmasını beklediğimiz akıllı telefonların batarya ömürleriyle ilgili Benchmarks test sonuçları açıklandı.

Samsung’un yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, 26 Mart tarihinden itibaren ilk olarak ABD’de ön satışa sunulmaya başlandı. Ülkemizde de en kısa sürede satışa sunulmasını beklediğimiz akıllı telefonların batarya ömürleriyle ilgili Benchmarks test sonuçları açıklandı.

Buna göre Galaxy S6 Edge, Galaxy S6’ya göre normal kullanım şartlarıyla baz alındığında yaklaşık 33 dakika daha fazla dayanıyor. Sony Xperia Z3’ün en başta yer alması sizi pek yanıltmasın, şarj edilme ve dayanma süresi karşılaştırıldığında Samsung’un her iki cihazı da Xperia Z3’e göre daha iyi.

Aşağıdaki test sonucunda üst kısımda olan bölüm batarya ömrünü, alt kısımda olan bölüm ise şarj edilme süresini gösteriyor.Kaynak: PhoneArena

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0