• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Galaxy S6 Edge İçin Getireceği Yeni Özellikle İlgili Reklam Videosu Yayımladı

Samsung, Galaxy S6 Edge İçin Getireceği Yeni Özellikle İlgili Reklam Videosu Yayımladı

1
0
0
0
0
Samsung, Galaxy S6 Edge İçin Getireceği Yeni Özellikle İlgili Reklam Videosu Yayımladı
Galaxy S6 Edge için Edge Lighting (Kenar Aydınlatma) adında bir özellik getirecek olan Samsung, bu özelliğin nasıl işlediğini gösteren bir reklam videosu yayımladı.
Galaxy S6 Edge için gelecek bu özelliğin ne olduğundan bahsedelim. Reklamda, sessize alınmış bazı telefonların uzun süre titreşime maruz kalması yüzünden yüksek bir yerden düştüğü ve insanlarda bir rahatsızlık uyandırdığına dikkat çekiliyor. Samsung’un aktif edeceği Edge Lighting (kenar aydınlatma) özelliği sayesinde bir kişiden mesaj ya da çağrı aldığınızda kavisli ekrana sahip Galaxy S6 Edge’in ekranı yanacak. Telefonunuzda en fazla iletişim kurduğunuz kişilere mavi, yeşil, mor, turuncu ve sarı renklerini atayarak yanan renkten kim olduğunu da rahatlıkla anlayabileceksiniz.

Reklamda iPhone, Lumia, Moto X, Moto Droid Turbo, LG G4 ve BlackBerry Passport akıllı telefonları kullanılarak gelen bildirimlerin ne kadar can sıkıcı olduğu ve cihazların sessize alındığı için gelen bildirimin kimden olduğunun bilinememesi vurgulanmış. Samsung, bu özellikle kullanıcılarına hem daha farklı hem de görsel açıdan bakıldığında etkileyici bir deneyim kazandıracağını düşünüyor.

Bu özellik hakkında düşünceleriniz nedir? Samsung, sizce de övünülesi bir özellik mi getirmiş olacak yoksa çok da önemli bir özellik değil mi?
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0