• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 Edge Plus'ın Bataryası 3000mAh Kapasiteli Olabilir

Samsung Galaxy S6 Edge Plus'ın Bataryası 3000mAh Kapasiteli Olabilir

0
0
0
0
0
Samsung'un bu yıl sonuna doğru duyurması beklenen yeni S serisi modeli S6 Edge Plus'ın bataryasının nasıl olacağıyla ilgili bilgiler gelmeye başladı.
Samsung’un bu yıl sonuna doğru duyurması planlanan Galaxy S6 Edge Plus’la ilgili bazı sızıntı haberler birkaç hafta önce çıkmaya başlamıştı. OnLeaks’ten Galaxy S6 Edge Plus’a ait olduğu iddia edilen görüntüler dışında cihazın Snapdragon 808 işlemciyle birlikte gelebileceği söyleniyor. (Exynos kullanmamalarına çok şaşırırım) 5.5 ve 5.7 inç civarında ekran boyutunun olacağı iddia edilen S6 Edge Plus’ın sızdırılan fotoğrafının ardından, cihazın kullanımının Note serisine göre daha kolay olacağı belirtiliyor.

Gelen son haberler ise cihazın bataryasıyla ilgili. Söylenenlere göre S6 Edge Plus, 3000mAh gücünde bir bataryayla birlikte gelecek. Yani S6 Edge modelindeki 2600mAh bataryaya oranla kıyaslama yaparsak Samsung’un daha güçlü bir batarya dönemine geçiş yapacağını söyleyebiliriz. Isınma sorunu yaşanmaması için de Snapdragon 810 yerine Snapdragon 808 çipsetinin kullanılacağı belirtiliyor.S6 Edge Plus’ın diğer beklenen özelliklerini kısaca bir hatırlayacak olursak, 32 GB dahili hafıza, 3 GB RAM, 16 MP çözünürlüğünde arka ve 5 MP çözünürlüğünde ön kamera. (benim kafa hala neden Exynos’u kullanmak istemediklerine takıldı)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0