• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6 Edge Plus'a ve Note 5'e Günlerce Şarj Sağlayan Kılıf: ZeroLemon!

Galaxy S6 Edge Plus'a ve Note 5'e Günlerce Şarj Sağlayan Kılıf: ZeroLemon!

0
0
0
0
0
ZeroLemon, büyük batarya kapasitesine sahip olmasına rağmen bazı kullanıcıların yetersiz bulduğu Galaxy S6 Edge+'a ve Note 5'e tam 8500 mAh batarya kapasitesi ekliyor.
Geçtiğimiz sene Ağustos ayında satışa sunulan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus birçok ortak özelliğe sahipti. Samsung'un piyasadaki en iyi telefonları arasında yer alan bu iki telefonun ortak özelliklerinden birisi de batarya kapasiteleri. 3000 mAh batarya kapasitesi olan bu telefonlar, sektördeki diğer telefonlarla kıyaslandığında oldukça iyi bir batarya kapasitesine sahipler. Ancak bazı kullanıcılar için 3000 mAh az kalabiliyor.

Bu soruna kesin çözüm sunmak isteyen ZeroLemon isimli bir firma, yeni telefon kılıfını tanıttı. Normalde telefon aksesuarları üretmesiyle tanıdığımız ZeroLemon, Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 için tam 8500 mAh batarya kapasitesine sahip olan bataryalı kılıf ürettiğini duyurdu. Her iki telefonun da şekliyle uyumlu olan bu bataryalı telefon kılıfı her iki telefona da yaklaşık 3 kat fazla şarj kapasitesi sunuyor. Galaxy S6 Edge Plus veya Galaxy Note 5 kullanıcılarından şarj konusunda şikayetler duymasakta bu yeni kılıfın, telefonların şarj kapasitesini yetersiz bulan kullanıcıları rahatlatacağı kesin.Üzerinde bulunan LED ışıklar sayesinde sahip olduğu şarj seviyesini gösteren 8500 mAh'lik bataryalı kılıf, Amazon üzerinden 60 dolara satışa sunuldu. Bu kılıf ile telefonların en az 3 gün şarj edilmeye ihtiyaç duymayacağını düşünüyorum. Tabii ki bu süre kullanıma göre değişebilir.

Kaynak: PhoneArena 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0