• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5’in Duyurulacağı ve Satışa Çıkarılacağı Tarihler Açıklandı!

Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5’in Duyurulacağı ve Satışa Çıkarılacağı Tarihler Açıklandı!

0
0
0
0
0
Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5’in hem duyuru hem de satışa sunulacağı tarihler açıklandı.
SamMobile’da yer alan habere göre Samsung’un her iki modeli de 12 Ağustos tarihinde tanıtılacak ve 21 Ağustos tarihinde de satışa sunulacak. Apple’ın çıkaracağı yeni modellerle aynı tarihte cihazlarını duyurmak istemeyen Samsung, geleneksel IFA fuarı kapsamında tanıttığı cihazlarını daha öne aldı. Buna benzer bir hamle, geçtiğimiz yıl Galaxy Alpha modeli için de yapılmıştı.

Samsung’un yeni modellerinin duyurularını ve satış tarihlerini geriye alması, analistler tarafından Samsung’a olumsuz bir etkiye neden olabileceğini belirtiliyor. Zira bu modellerin aynı anda piyasaya çıkacak olmasının, birbirlerinin satış adetlerinden pay koparmasına neden olabileceği söyleniyor. Samsung muhakkak olası etkileri göz önünde bulundurarak böyle bir hamle yaptı, çünkü sadece Apple’a karşı bir üstünlük kurmak için yapılacak bir girişim olduğunu zannetmiyorum.Bunun dışında edindiğimiz bazı bilgilerden de söz edelim. Örneğin Galaxy Note 5, tıpkı Galaxy A8 gibi ince çerçeveli bir ekrana sahip olacak. Ayrıca Note 5 gümüş, altın, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Yine edinilen bilgilere göre S Pen, eski versiyonlarına göre daha sıradan bir kalem (tükenmez kalem gibi) tasarımında olacak. Her iki cihazla ilgili bu zamana kadar edinilen bilgilere şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0