Galaxy S6 Edge Plus Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Samsung'un amiral gemi modellerinden biri olan S6 Edge'in büyük kardeşi olması beklenen Galaxy S6 Edge Plus'ın boyutları ve fotoğrafları sızdırıldı.
Samsung'un amiral gemi modeli Galaxy S6'nın bir boy büyüğü olacak S6 Edge Plus'a ait bir fotoğraf Twitter üzerinden sızdırıldı. Galaxy S6 Edge gibi iki tarafıda kavisli olacak cihazda Note serisi gibi bir S pen olmayacak.

Hatta bazı dedikodulara göre Samsung bu cihazında Snapdragon 808 işlemci kullanabilir. 5.5 ile 5.7 inç civarında bir ekran boyutu olması beklenen cihazı, son dönemdeki doğru sızıntıları ile teknoloji dünyasında yer eden @OnLeaks kullanıcı adına sahip kullanıcı sızdırdı.Sızdırdığı fotoğrafla birlikte cihazın boyutlarını da sızdıran @OnLeaks'in sızdırdığı değerlere göre cihazın kullanımının Note serisine göre daha kolay olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca fotoğrafa dikkatli bakıldığında mikrofonun yer değiştirdiği ve ses tuşlarının da ekran boyutuna göre daha yukarıya tırmandığı göze çarpıyor. Geri kalan tüm tasarım detayları ise neredeyse hiç değişmemiş. Hatta S6 Edge'nin paintte büyütülmüş hali bile diyebiliriz.Samsung tasarım konusunda övgüyü hak eden telefonu Galaxy S6 Edge'in büyük kardeşini yapacak yapmasına da Apple'ın iPhone 6 Plus'ta yaptığı hatayı yaparsa bu işten zarar edebilir. Zira boyutları yüzünden iPhone 6 Plus kullanmakla iPad Mini kullanmak arasında bir fark yok diyebilirim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0