Galaxy S6 Edge Su Testinden Geçerli Not Aldı

1
0
0
0
0
Galaxy S6 Edge Su Testinden Geçerli Not Aldı
Bildiğimiz kadarıyla Samsung Galaxy S6 Edge’ın sudan korunma özelliği yok. Diğer sudan korunma özelliği bulunmayan telefonlar gibi bu telefonunda suya dayanma süresinin oldukça düşük olmasını bekliyoruz.
Bildiğimiz kadarıyla Samsung Galaxy S6 Edge’ın sudan korunma özelliği yok. Diğer sudan korunma özelliği bulunmayan telefonlar gibi bu telefonun da suya dayanma süresinin oldukça düşük olmasını bekliyoruz. TechSmartt’dan Keaton Keller’ın yaptığı testin sonucu ise beklenenlerin üstünde. Geçen gün yazdığımız Galaxy S6 Edge’i yere fırlatırsanız ne olur?  yazısındaki sonuç kadar şaşırtıcı olduğunu belirtmek isterim. 

20 dakikadan fazla bir süre boyunca suyun altında kalan Galaxy S6, gerçektende mücadeleci bir telefon çıktı. Ne kadar dayanıklı olursa olsun sonuçta sudan korunma özelliği yok. Bu nedenle bazı noktalarda sorun çıkıyor. Mesela kamerası tamamen işlevselliğini yitirdi. Biz yine de hangi telefonu kullanırsak kullanalım, telefon suyla temasa geçtiğinde pirince yatırmayı unutmayalım. Buyrunuz Samsung Galaxy S6 Edge su testi :

 


Kaynak : Sammobile
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0