• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge’in Batarya Değiştirme Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge’in Batarya Değiştirme Fiyatı Belli Oldu

1
0
0
0
0
Samsung, bataryaların değiştirilmesi için kullanıcıların ödemesi gereken fiyatı açıkladı. Buna göre ilk bir yıl içerisinde ücretsiz olarak değiştirilecek olan bataryalar, bir yılın ardından 45 dolar + kargo ücreti karşılığında değiştirilebilecek.
Samsung, yeni nesil Galaxy telefonlarının bataryalarının değişme fiyatını açıkladı. Buna göre bataryalar, 45 dolar karşılığında (buna nakliye ücreti dahil değil) değiştirilebilecek. Bataryalar, bir yıllık garanti süresince herhangi bir sıkıntı yaşanması durumunda kargo ücreti de alınmadan ücretsiz olarak değiştirilecek.

Galaxy S5’in bataryası da 30 dolar karşılığında değiştiriliyor. Samsung’un duyurduğu bu fiyatlar, Apple’ın batarya değişim politikasına göre oldukça uygun görünüyor. Zira iPhone 6’nın batarya değişim ücreti 79 dolar. 

Samsung, batarya dışında ekran değişimi için de fiyatını açıklamıştı. Güney Koreli şirket, 199 dolar karşılığında yeni nesil Galaxy’lerin ekranlarını değiştirecek.Ekran ve bataryaların değiştirilme süresinin ABD’de bir iş günü içerisinde gerçekleştirildiğini de belirtelim.

Kaynak: GSMArena
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0