• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6, iPhone 6, LG G4, Xperia Z3 ve HTC One M9 Hız Testinde!

Galaxy S6, iPhone 6, LG G4, Xperia Z3 ve HTC One M9 Hız Testinde!

0
0
0
0
0
Galaxy S6, iPhone 6, LG G4, Xperia Z3 ve HTC One M9 Hız Testinde!
TechRadar, Galaxy S6, iPhone 6, LG G4, Xperia Z3 ve HTC One M9 akıllı telefonlarının yer aldığı bir hız testi yaptı.
Bazen yeni bir akıllı telefon almak için hangi kriterleri ön plana koyacağınıza karar veremezsiniz. Bataryası mı güçlü olsun, RAM’i mi yüksek olsun, dahili hafızası en 64 GB mı olsun derken bir bakmışsınız ki kayışı koparmışsınız. Çok fazla kafa yormamak için bazı karşılaştırmalı testlere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz, o yüzden bu videonun işinize çok yarayacağını düşünüyorum.

YouTube kanalı TechRadar, aralarında Galaxy S6, iPhone 6, LG G4, Xperia Z3 ve HTC One M9’un bulunduğu bir hız testi gerçekleştirdi. Teste başlamadan önce ilk olarak tüm cihazlar kapatıldı. Videonun sağ alt kısmında bir kronometre göreceksiniz, o kronometre tüm telefonların aynı anda güç düğmesine basılmasından itibaren çalışmaya başlayacak. Sonrasında ise açılan ilk telefondan Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, Gmail gibi uygulamalar başlatılıp kapatıldıktan sonra RealRacing 3 oyunu başlatılacak. Bu test birkaç kez yapıldıktan sonra tüm bu işlemleri en kısa sürede hangi telefonun yaptığı da ortaya çıkacak.

Sonuçta birinciliği çoğunluğunuzun tahmin ettiği gibi iPhone 6 elde etti. Aslında ilk başlarda Galaxy S6 çok iyi gidiyordu fakat sonradan iPhone 6 arap atı gibi açıldı ve en hızlı telefon olmayı başardı. Sıralamanın geri kalan kısmını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Bu arada son zamanlarda duyurulan telefonlar arasında en hızlı hangisinin şarj olduğunu merak ediyorsanız şuradaki haberimize göz atmanızı tavsiye ederim.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0