• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Marshmallow'lu Galaxy S6'nın Ekran Görselleri Sızdırıldı!

Android Marshmallow'lu Galaxy S6'nın Ekran Görselleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Marshmallow güncellemesine kavuşmasına oldukça kısa bir süre kalan Galaxy S6'nın, güncelleme sonrası nasıl görüneceğine dair ekran görüntüleri sızdırıldı.
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Samsung, kullanıcılarının merakla beklediği Marshmallow güncelleme tarihlerini açıklamıştı. Amiral gemisi cihazlarına -doğal olarak- öncelik verecek olan Samsung, Galaxy Note 5 ile Marshmallow dağıtımına başlayacak.

Marshmallow'u erken alacak Samsung cihazlarından olan Galaxy S6 da, 2016'nın ilk ayında güncellemesine kavuşmuş olacak. Şimdi ise güncelleme denemeleri yapılan Galaxy S6'ya ait, Android 6.0 işletim sistemli erkan görüntüleri sızdırılmış durumda.

Yeni güncellemeye kavuşan Galaxy S6'da TouchWiz arayüzünün yeniden tasarlanması ve genel olarak arayüzün sahip olduğu açık, parlak tonlar gözümüze çarpmakta. Gelen ekran görüntüleri şu şekilde.
 
 

Dediğimiz gibi Galaxy S6, Marshmallow güncellemesini, Samsung'un açıkladığı tarihler doğrultusunda Ocak ayında alacak. Samsung'un detaylı güncelleme listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: GSMArena 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0