​Galaxy S6 Metal Kasa ile Geliyor

0
0
0
0
0
CES 2015 fuarı son hızıyla devam ederken, Samsung beklenildiği üzere Galaxy S6 ile ilgili birşeyler göstermedi teknoloji severlere. Ancak MWC 2015'te gösterilmesi beklenen S6 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.
CES 2015 fuarı son hızıyla devam ederken, Samsung beklenildiği üzere Galaxy S6 ile ilgili teknoloji severlere bir şey. Ancak MWC 2015'te gösterilmesi beklenen S6 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

Alpha'dan sonra Galaxy E serisiyle metal çerçeveyi iyice benimseyen Samsung, S6 modelinde de bu çizgisini koruyacak gibi duruyor. 

Yeni çıkan görsele baktığımız zaman köşelerin düzleştiğini görüyoruz. Ortaya atılan bir diğer iddia ise Exynos 7 Octa işlemcisi. (yani 8 çekirdek) Ayrıca DAC'ı (ses ünitesi) Wolfson üretiyor. Buradan da Samsung'un müzik severler için kaliteye çok önem verdiğini anlayabiliriz. Bu güzel müzik keyfi Sennheiser kulaklıklar ile bir üst seviyeye taşınacak.Her üretilen cihaz, muhakkak daha önceden ortaya çıkarılmış bir ürüne benzetilir. Biz de gözlemlerimize dayanıp yeni Galaxy S6'nın tasarımsal olarak Note serisi ve Alpha'ya benzediğini söyleyebiliriz.

Yaklaşık bir ay önce Galaxy S6'nın AnTuTu'daki görüntüleri sızmıştı ve sistem özellikleriyle bazı bilgilere edinmiştik. Samsung Galaxy S6'nın sistem özelliklerine şuradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0