• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6'nın Bataryasını Kullanıcılar Sökemeyecek

Galaxy S6'nın Bataryasını Kullanıcılar Sökemeyecek

0
0
0
0
0
Galaxy S6'nın Bataryasını Kullanıcılar Sökemeyecek
Yeni çıkan Android cihazların tanıtım filmlerini görmek her zaman heyecanlı olmuştur. Android cihazlar hakkında bundan daha heyecanlı bir video varsa o da, bu cihazların içlerindeki donanımı görebilmektir. 
Yeni çıkan Android cihazların tanıtım filmlerini görmek her zaman heyecanlı olmuştur. Android cihazlar hakkında bundan daha heyecanlı bir video varsa o da, bu cihazların içlerindeki donanımı görebilmektir. Samsung Galaxy S6, güçlü bir donanımla birlikte geliyor. Exynos 7420 chipset ve 3GB LPDDR4 RAM'i bulunan Galaxy S6'nın gücü gerçekten de etkileyici.

Genel olarak baktığımızda, Samsung’un ilkelerine aykırı diyebileceğimiz ve bizi şaşırtan bir ayrıntı dışında geriye kalan her şey klasik Galaxy serisinin devamı diyebiliriz. Bu ayrıntı ise batarya ile yaptıkları değişiklik. Galaxy S6’nın bataryası artık kullanıcılar tarafından sökülemeyecek. 

Telefonu parçalara ayırıp tekrar birleştirmek oldukça zor bir iş. Yanlışlık bir şeyleri kırıp telefona zarar verme olasılığınız çok yüksek. 2,550 mAh’lık bataryayı sökmenin de oldukça tehlikeli olduğunu söyleyebiliriz. Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0