• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge İçin İki Yeni Renk Alternatifi Daha Geldi

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge İçin İki Yeni Renk Alternatifi Daha Geldi

1
0
0
0
0
Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge'in standart renk seçenekleri olan siyah safir, beyaz inci ve altın platinyumun yanına blue topaz ve green emerald renklerini de ekledi.
Samsung Galaxy serisinin son iki üyesi olan Galaxy S6 ve S6 Edge’de üç renk seçeneği mevcuttu. Bu renkler siyah safir, beyaz inci ve altın platinyum. Renk alternatiflerini arttırarak daha fazla kullanıcıya hitap etmek isteyen Samsung, bu renklerin arasına mavi topaz ve yeşil zümrüt renklerini de ekledi.

Yalnız yeni renkler, her iki telefonda da olmayacak. Mavi topaz yalnızca Galaxy S6 için geliyor, yeşil zümrüt rengi ise Galaxy S6 Edge için gelecek. 

Samsung’un akıllı telefonlarının renklerinin belirlenmesi için çalışan yaşam psikoloğu Donna Dawson, seçilen renklerin farklı psikolojilere sahip insanlara hitap edecek şekilde belirlendiğini söyledi. Mavi topaz Galaxy S6’yı satın ala kişilerin kendine güvenen, seçici ve titiz olduğunu belirten Dawson, zümrüt yeşili Galaxy S6 Edge’i satın alan kişilerin ise çalışkan, dürüst, sadık ve cömert insanlar olduğunu ifade etti.

Renklerin neden her iki telefon için değil de ayrı ayrı belirlendiği ise açıklanmadı. Bana kalırsa her iki telefona da bu iki renk seçeneği gelmeydi. Mavi topaz rengine bayılıp Galaxy S6 Edge almak isteyen bir kişinin sırf rengi için Galaxy S6 almak zorunda kalması, kullanıcı açısından bakıldığında pek de hoş görünmüyor. Yeni renkler sizce nasıl?
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0