• Anasayfa
  • Mobil
  • TouchWiz Arayüzü, Galaxy S6 ile Süper Hızlı Olacak

TouchWiz Arayüzü, Galaxy S6 ile Süper Hızlı Olacak

0
0
0
0
0
​Samsung, Android tabanlı akıllı telefonlarını üretmeye başladıktan sonra Android’in kendisine has arayüzünü kullanmayı reddedip TouchWiz ismindeki arayüzünü cihazlarına entegre etmişti.
Samsung, Android tabanlı akıllı telefonlarını üretmeye başladıktan sonra Android’in kendisine has arayüzünü kullanmayı reddedip TouchWiz ismindeki arayüzünü cihazlarına entegre etmişti. TouchWiz, kullanıcıların ilk başlarda hoşuna gitmiş olsa da şirketin bu arayüzü geliştirememesi kullanıcılarına işkence gibi gelmeye başlamıştı.

TouchWiz’le ilgili bu eleştirileri ortadan kaldırmak için sıkı bir çalışma yapan Samsung’un, Galaxy S6’yı bekleyen kullanıcılarına çok hızlı bir arayüz kullanım deneyimini sunacak.

Mart ayında Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2015’te tanıtılacak olan Galaxy S6 ile TouchWiz arayüzünün çok hızlı olacağı söyleniyor. Lollipop’la birlikte daha da stabil çalışacak olan yeni arayüzde, Samsung’un kendi ön uygulamaları yüklü olacak. Özellikle performans açısından daha da iyileştirmelerin yapıldığı söylenen TouchWiz, daha stabil ve hızlı olacak.TouchWiz tecrübesini Galaxy S6 ile yaşamak isteyen kullanıcıların biraz daha sabretmesi gerekiyor. Ürünün lansmanı sırasında satışa çıkarılacağı tarihinin de Samsung yetkilileri tarafından açıklanması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0