• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6’da İstemediğiniz Uygulamaları Silebileceksiniz

Samsung Galaxy S6’da İstemediğiniz Uygulamaları Silebileceksiniz

0
0
0
0
0
Samsung’un, önceki Galaxy S serisine ait akıllı telefonlarında olduğu gibi yeni Galaxy S modellerinde, kendilerine ait uygulamalarının çok fazla olmayacağı söyleniyordu. Daha sonra Samsung’un, Galaxy S6’daki uygulama sayısını diğer modellere oranla %40 oranında azalttığını gördük.
Samsung’un, önceki Galaxy S serisine ait akıllı telefonlarında olduğu gibi yeni Galaxy S modellerinde, kendilerine ait uygulamalarının çok fazla olmayacağı söyleniyordu. Daha sonra Samsung’un, Galaxy S6’daki uygulama sayısını diğer modellere oranla %40 oranında azalttığını gördük. Xda-developers’da bir kullanıcının paylaştığı görsellerden de anlaşıldığı üzere Samsung’un hem bu uygulama sayısını azalttığını hem de cihazdaki istediğiniz uygulamayı silebilme imkanı tanıdığı ortaya çıktı.

Daha çok mobil uygulamalar ve cihazlar üzerine geliştiricilerin bulunduğu Xda sitesinden Jeshter2000 isimli kullanıcının paylaştığı görsellerde, Galaxy S6 üzerindeki birçok uygulama kaldırılabiliyor ya da vasıfsız bir hale getirilebildiği görülüyor.

Görsellerden de anlaşılacağı üzere uygulamalar üzerinde sadece Samsung’a ait olanlar değil, Google ve Microsoft’un uygulamalarını da kaldırabiliyorsunuz.





Kaynak: Xda-developers / AndroidBeat
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0