Samsung Galaxy S6 Uzaya Gönderiliyor

1
0
0
0
0
​Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S6 için son zamanlarda şirketin rakipleri ve sosyal medya tarafından daha çok eleştirel haberler yapılıyordu. Cihaz, bu sefer biraz daha reklam kokan fakat ilgi çekici bir olayla karşımıza çıkıyor. Tesco, İngiltere’de canlı yayın için Galaxy S6’yı uzaya gönderme kararı aldı. 
Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S6 için son zamanlarda şirketin rakipleri ve sosyal medya tarafından daha çok eleştirel haberler yapılıyordu. Cihaz, bu sefer biraz daha reklam kokan fakat ilgi çekici bir olayla karşımıza çıkıyor. Tesco, İngiltere’de canlı yayın için Galaxy S6’yı uzaya gönderme kararı aldı. 

Özel bir balonla uzaya gönderilecek olan Galaxy S6’nın etrafında, geniş bir görüş açıcısı yakalaması için GoPro kameraları bulunacak.

İngiltere’deki Peak District Milli Parkı’nda başlayacak olan uzay yolculuğunda Galaxy S6, toplam 32.5 kilometre yüksekliğe ulaşacak. Neredeyse -60 derecedeki havaya maruz kalacak olan Galaxy S6'nın bir nevi dayanıklılık testine gireceğini de söyleyebiliriz.YouTube’dan canlı olarak aktarılacak olan canlı yayının Türkiye saati ile 13.00’de başlayacağını belirtelim. Aşağıdaki videodan, Samsung Galaxy S6’nın uzay yolculuğunu canlı olarak izleyebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0