• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6 ve S6 Edge, 50 Milyondan Fazla Satacak

Galaxy S6 ve S6 Edge, 50 Milyondan Fazla Satacak

0
0
0
0
0
​Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge’i tanıttıktan sonra analistler de bu iki cihazın yıl içerisinde kaç adet satacağına dair tahminler yapmaya başladı. Daha önce 38 milyon adet satış rakamına ulaşacağı tahmin edilen cihazların, Citibank analistlerince 46 milyona ulaşabileceği söylenmişti.
Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge’i tanıttıktan sonra analistler de bu iki cihazın yıl içerisinde kaç adet satacağına dair tahminler yapmaya başladı. Daha önce 38 milyon adet satış rakamına ulaşacağı tahmin edilen cihazların, Citibank analistlerince 46 milyona ulaşabileceği söylenmişti.

Yonhap tarafından açıklanan raporda ise Galaxy S6 ve S6 Edge’in 2015 yılı içerisinde toplam 50 milyon adetten fazla satılacağı yönünde.

Nisan ayında satışa çıkarılacak olan cihazların yılın 2. çeyreğinde, ön siparişlerle birlikte toplam 22.2 milyonu bulması bekleniyor. 3. ve 4. çeyreklerde de sırasıyla 16.2 milyon ve 12.5 milyon satması beklenen Galaxy serisinin son akıllı telefonlarının toplam 50 milyon adetten fazla satış yapması bekleniyor.Bu rakamlar üç aşağı beş yukarı farklılık gösterecektir. Çünkü Samsung’un Apple’la birlikte en büyük rakiplerinden olan HTC’nin One M9’u yakın bir tarihte satışa çıkarılacak. Ayrıca LG G4’ün de birkaç ay içerisinde tanıtılıp ön siparişle satışa çıkarılması, Samsung’un satışlarını olumsuz yönde etkileyebilir

Kaynak: GSMArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0