• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S7, 5.2 inç ve 5.8 inç Ekran Alternatifleriyle Gelecek!

Galaxy S7, 5.2 inç ve 5.8 inç Ekran Alternatifleriyle Gelecek!

0
0
0
0
0
Güney Kore’den gelen yeni raporlar, Samsung’un önümüzdeki yıl duyuracağı yeni Galaxy S7 modelinin çift ekran versiyonuna sahip olacağını gösteriyor.
Güney Kore kaynaklı haberlerin doğruluk payı genelde çok yüksek oluyor. Gelen bilgilere göre Samsung, önümüzdeki yıl duyuracağı Galaxy S7 modelinde iki 5.2 inç ve 5.8 inç ekran alternatiflerini sunacak.

Gelen raporda bir de 4K ekran çözünürlüğünün olacağı söyleniyor fakat 5.2 inç için mi, 5.8 inç için mi yoksa her iki model için mi geleceği belirtilmemiş. Hali hazırda Galaxy S6, 5.1 inç ekran büyüklüğü ve 2K ekran çözünürlüğüyle (577 ppi yoğunluğunda) çok iyi bir ekran deneyimi yaşatmış durumda. Ayrıca Sony’nin 5.5 inç büyüklüğündeki ve 808 ppi yoğunluğundaki 4K ekran çözünürlüğüyle kıyaslayacak olursak Galaxy S7’nin, tüm zamanların en iyi ekranına sahip model olabileceğini söyleyebiliriz. Bir de Samsung’un bugün duyurusunu gerçekleştirdiği yeni 6 GB’lık RAM modülü de cihazda yer alırsa önümüzdeki yıl tamamen Samsung’un yılı olabilir.Galaxy S7’nin önümüzdeki yıl duyurulacağını söylüyoruz fakat Samsung bir sürpriz yapıp cihazı bu yılın sonunda da tanıtabilir. Yine de bu ihtimalin oldukça düşük olduğu söyleniyor. (doyduk artık Samsung, iki dakika otur soluklan)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0