Galaxy S7 Almamanız İçin 5 Neden!

3
2
1
1
0
Galaxy S7'nin iyi özellikleri olduğunu biliyoruz ancak her telefon gibi bu telefonun da bazı kötü yönleri var.
Akıllı telefon sektörünün en iyi telefonlarından birisi olan (hatta bazılarına göre gelmiş geçmiş en iyi telefon) Galaxy S7, tasarımının şıklığı ve donanımının kalitesiyle ön plana çıkan mükemmel bir telefon. Bugüne kadar Galaxy S7'nin sağlamlığını, performansını ve hızını gösteren birçok test yapıldı ve bu testlerin hepsinden tam puanla çıkmayı başardı. Testlerin zorlu olduğunu biliyoruz ancak sadece testlere ve tasarımına bakarak Galaxy S7 almanız mantıklı mı?

Bu haberimizde, öve öve bitiremediğimiz Samsung Galaxy S7'nin bazı kötü yönlerinden bahsedeceğiz. Sayacaklarımız da Galaxy S7 almanızı engellemezse, hiçbir şey engellemez.
 

 Galaxy S7 İhtiyacınız Olandan Fazlasını SunuyorÇoğu kişi telefon aldıktan sonra telefonunun yüzüne bile bakmıyor (örneğin ben). Sadece mesaj yazmak, sosyal paylaşım sitelerinde dolaşmak veya fotoğraf çekmek istiyorsanız Galaxy S7 almaya hiç gerek yok. S7'yi seçene kadar önünüzde onlarca seçenek var.
 

 Çinli Markaların Telefonları Daha UcuzÇinli markalar sektörün gizli liderleridir (bu sözümü unutmayın). Üretim yerini duyunca sizi bir korku sardığının farkındayım ancak bu telefon üreticileri son birkaç senede çok iyi işler başardılar. Eğer Galaxy S7'nin özelliklerine vurulduysanız bu özellikleri daha ucuz fiyata bulabilirsiniz. Eğer tasarımını beğendiyseniz, o zaman en kalitelisinden çakma Galaxy S7 satın alabilirsiniz (bunu yapmanız için Karadeniz TV'yi açıp "Galaxi S7" reklamını beklemeniz yeterli).
 

 Özellikler, Tasarımdan Daha ÖnemlidirEğer Galaxy S7'yi beğenme nedeniniz tasarımsa, o halde satın almanızı önerebileceğim başka cihazlar da var. Örneğin LG G5. Neredeyse Galaxy S7 ile aynı özelliklere sahip olan LG G5'in çoğu kişi tasarımını beğenmemişti fakat bu onun kötü bir telefon olduğu anlamına gelmiyor.
 

 Samsung'un "Güncelleme Korkusu"Samsung'un güncellemelere karşı alerjisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Telefonlarına geç güncelleme yapan veya hiç yapmayan Samsung, başka bir markaya yönelmenize neden olabiliyor.
 

 Galaxy S6 Daha UcuzEğer "ille de Galaxy S7" diyorsanız Galaxy S6 almanızı önerebilirim. Neredeyse tamamen aynı özelliklere ve tasarıma sahip olan bu iki telefonun arasında kayda değer bir fiyat farkı var.
3
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
1
1
0