Galaxy S7'nin Bu Konseptini Nasıl Buldunuz?!

0
0
0
0
0
Samsung'un gündemdeki yeni amiral gemisi Galaxy S7'nin yeni konsept çalışması, konseptin hakkında bilgi alınması amacıyla haber siteleri tarafından oylamaya sunuldu.
Telefon sektörünün en büyük markası olan Samsung, sektörde kendisini temsil edecek olan yeni amiral gemisi Galaxy S7'yi aylar önce duyurmuştu. Bu duyurunun ardından bir süre piyasalara çıkış yapmaması beklenen Galaxy S7'nin, duyurulmasının üzerinden sadece 1 ay geçmesine rağmen testlerine başlandığı belirtilmişti. Samsung'un telefon üretme konusundaki hızını bizlere tekrar kanıtladığı Galaxy S7, testlerine başlanmasına ve hakkında bazı bilgiler gelmesine rağmen tam olarak görüntülenemedi. Telefonun internette bulunan sadece birkaç net fotoğrafı mevcut ancak bu fotoğraflar, telefonun sadece arka ve yan kısımlarını içeriyor (fotoğrafların ve Galaxy S7'nin kesinleşen bazı özelliklerinin bulunduğu haberimize buradan ulaşabilirsiniz).

Galaxy S7'nin klasik bir Galaxy tasarımına sahip olmasını bekliyoruz, ancak şimdiye kadar paylaşılmamış olan tasarım görselleri de telefonun tasarımında bir değişiklik olabileceği konusunda bizleri heyecanlandırıyor. Ünlü haber sitelerinden birisi olan Sam Mobile, Galaxy S7'nin sahip olabileceği tasarım konusunda okuyucuların fikrini almak istemiş ve bir okuyucusundan gelen, olası bir Galaxy S7 tasarımını okuyucuların fikrini alabilmek için yayınlamış.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0