• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S7'nin Çoktan Üretildiği, Hatta Test Edilmeye Başlandığı Ortaya Çıktı!!

Galaxy S7'nin Çoktan Üretildiği, Hatta Test Edilmeye Başlandığı Ortaya Çıktı!!

1
0
0
0
0
Samsung Galaxy S serisinin yeni telefonu olacak olan Galaxy S7, bazı kaynakların dediğine göre çoktan üretildi hatta test aşamasına geçildi.
Samsung'un neredeyse her ay yeni bir telefonla akıllı telefon sektöründe adını duyurması alıştığımız bir durum. Teknoloji devinin birçok telefonu bulunsa da bu telefonlar içerisinde Samsung Galaxy S serisi, diğerlerinden her zaman çok daha iyi özelliklere sahip olmuştur ve Samsung'un amiral gemisi olarak gösterilirler. Samsung'un bu seride çıkartmayı planladığı yeni telefon modeli Galaxy S7, bazı kaynakların söylediğine göre çoktan üretildi hatta testlere başlandı.

Bu haber Samsung'un telefon üretme konusunda ne kadar hızlı olduğunu kanıtlar nitelikte. Öncelikle Galaxy S7'yi duyurmadan önce telefonun çıkış tarihi için 2016 senesinin ilk çeyreğini gösteren Samsung, sonradan telefonun Ocak'ta piyasaya sürülebileceği gibi dedikoduları yalanlamamıştı. Bu nedenle bizler de telefonun Ocak ayında piyasaya sürülmesini bekliyorduk. Fakat son gelişmelere göre Samsun, telefonu Ocak ayından 1,5 ay önce üretmiş bile. Amerikan telekomünikasyon şirketi olan AT&T ile Galaxy S7'nin test aşamalarına başladığı bildirilen Samsung, telefonun her türlü özelliğini AT&T ile birlikte deniyor. Telefonların test aşamalarının sadece 15 günde de tamamlanabileceğini düşünürsek Samsung Galaxy S7'yi yılbaşında çıkartsa bile telefon 1 ay önceden tamamlanmış olacak.Yeni çıkacak olan Galaxy S7'nin önceki Galaxy modellerine göre bizleri daha çok heyecanlandıran özelliklerden biriside telefonda kullanılmasını beklediğimiz Snapdragon 820 işlemci. İki farklı modeli bulunacak olan Galaxy S7'nin bir modeli Snapdragon 820 işlemciye, diğer modeli ise Exynos 8890 işlemciye sahip olacak. Fiyata az da olsa etki edeceğini düşündüğümüz bu farklara rağmen iki model de 20 megapiksel ön kameraya sahip olacak. Samsung ön kamerasını geliştirerek son yıllarda oldukça yayılmış olan "selfie" akımı meraklılarının dikkatini çekmeye çalışıyor.

Kaynak: TechnoBuffalo 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0