• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S7 ve S7 Edge’in Fiyatları Belli Oldu!

Galaxy S7 ve S7 Edge’in Fiyatları Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Samsung’a yakın kaynaklar, Galaxy S7 ve S7 Edge’in hangi fiyatlarla satışa sunulacağını açıkladı.
21 Şubat tarihi yaklaştıkça (Samsung’un yeni Galaxy’lerini duyuracağı tarih) Galaxy S7 ve S7 Edge’le ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sizleri bu zamana kadar cihazların -fiyatları hariç- tüm özelliklerinden haberdar etmiştik. (kesinleşen özellikleri ve en net görüntüleri gibi) Son gelen bilgiler, her iki cihazın Avrupa’daki satış fiyatlarının şimdiden belirlendiğini gösteriyor.

Tweakers, Galaxy S7 ve S7 Edge’in İngiltere’deki satış fiyatlarının sırasıyla 700 € ve 800 € olacağını ve 21 Mart'tan itibaren satışa sunulacağını açıkladı. Bu rakamları geçtiğimiz yıl satışa çıkarılan Galaxy S6 ve S6 Edge’le kıyasladığımızda, aralarında pek bir fark olmadığını söyleyebiliriz.

Aşağıdaki fiyatlandırmalara baktığımızda, -ön siparişler fiyatları da dahil olmak üzere- geçtiğimiz yıl Galaxy S6 Edge’in fiyatının 839 €’a kadar çıktığını görüyoruz. Buradan yola çıkarak Samsung’un yeni Galaxy’lerin fiyatını belirlerken odak noktasını ‘yüksek kar’ yerine ‘yüksek satış adedi’ne yönelttiğini söyleyebiliriz.Fiyatlarla ilgili paylaşılan bilgilerin kesinliği konusunda net bir şey söyleyemeyiz fakat mobil dünyası için 2016’nın ‘durgun geçeceği’ yönündeki ciddi raporlar, Samsung’un fiyat konusunda uçuk rakamlara yönelmekten kaçınmasını önlemiş olabilir. Umarım 21 Şubat’ta cihazların teknik özellikleri dışında fiyatlarından da haberdar oluruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0