• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S7 ve S7 Edge Ön Siparişte Rekor Kırdı!

Galaxy S7 ve S7 Edge Ön Siparişte Rekor Kırdı!

0
0
0
0
0
MWC 2016'da tanıtılması ile birlikte mobil cihaz dünyasının bir numaralı ilgi odağı olan yeni Galaxy'ler, daha ön siparişten rekor kırdı.
Samsung'un yeni amiral gemisi cihazları Galaxy S7 ve S7 Edge, aylarca süren meraklı bekleyişimizin ardından Mobil Dünya Kongresi'nde görücüye çıkmış ve son derece ilgi görmüştü.

Şimdi ise resmi olmayan sonuçlara göre 60 farklı pazarda ön siparişe açılan yeni Galaxy'ler, ön sipariş konusunda sağlam bir rekor kırmayı başardı. Birkaç gün önce Xiaomi Mi 5, 16 milyon ön sipariş alarak ön sipariş rekorunu ele geçirmişti. Fakat Rusya merkezli olan kaynağa göre Samsung, yeni telefonları ile bu sayıyı geçmiş durumda. Ortada verilmiş kesin bir rakam bulunmuyor ancak 16 milyondan fazla ön sipariş olduğunu biliyoruz.

Ön sipariş konusunda ilgimizi çeken bir diğer faktörde, siparişi veren kullanıcıların %64'ünün tercihini S7 Edge'den yana kullanmış oluşu. Belirttiğimiz gibi şu an için Galaxy'lerin ön sipariş sayısını bilemiyoruz. Fakat Samsung, daha önceden beklentisinin Nisan sonuna kadar 17.2 milyon satış olduğunu açıklamıştı. Gelen rapor doğru ise Samsung, bu hedefine daha ön sipariş bazında ulaşmış olabilir.
 

Kaynak: GSMArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0