GarageBand'a Çin Enstrümanları Geldi

0
0
0
0
0
Apple'ın Mac ve iOS platformu için sunduğu dijital enstrüman uygulaması GarageBand gelen güncellemeyle yeni özelliklere kavuştu.
Apple'ın Mac ve iOS işletim sistemi için sunduğu dijital enstrüman uygulaması GarageBand kapsamlı bir güncelleme aldı. Müzisyenlerin fiziksel enstrümana ihtiaç duymadan aynı anda birçok enstrüman sesi çıkarabildiği ya da amatör kişilerin müzik yapmayı deneyerek vakit geçirdiği GarageBand uygulaması aldığı güncellemeyle birlikte ses koleksiyonunu oldukça genişletti.

Güncellenen GarageBand uygulaması pipa, erhu, Çin perküsyonu gibi geleneksel Çin enstrümanlarını ve Apple'ın kendi kurguladığı yaklaşık 300 Çince loop'u beraberinde getirdi. Güncellemeyle birlikte özellikle uygulama Geleneksel Çin Müziği'ne ilgi duyanlar için oldukça ilham verici olacak ve daha doğru Çin müziği oluşturulmasına imkan sağlayacak.Ayrıca GarageBand uygulamasına yeni eklenen enstrümanlar cihazlarla tam anlamıyla uyumlu bir şekilde kullanılıyor. Mac'inize USB ile bağladığınız klavye ile yeni enstrümanların sesini çıkartabilir, özellikle iPhone 6S ailesinde 3D Touch özelliğinden faydalanarak enstrümanların sesine yön verebilirsiniz. Eğer GarageBand uygulamasını kullanıyorsanız bu kapsamlı güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0