Gear 2 İle Uyumlu İlk Klavye Geldi

1
0
0
0
0
Gear 2 İle Uyumlu İlk Klavye Geldi
CES 2013’te tanıtılan ve Stella tarafından geliştirilen ve en inovatif tasarım ile mühendislik ödüllerine layık görülen  klavye uygulaması Flesky, Samsung’un yeni nesil akıllı saati Galaxy Gear 2 için geliştirilen ilk klavye uygulaması oldu.
 
CES 2013’te tanıtılan ve Stella tarafından geliştirilen ödüllü klavye uygulaması Flesky, Samsung’un yeni nesil akıllı saati Galaxy Gear 2 için geliştirilen ilk klavye uygulaması oldu.

Kendisine ait patentli bir otomatik düzeltme motoru bulunan klavye uygulaması büyük kısmı yanlış yazılan kelimeleri bile doğru şekilde düzeltebiliyor. Bu düzeltme kabiliyeti ile akıllı saatlerin küçük ekranlarında bile mesaj yazabilmeye imkan veren Flesky, Gear 2 kullanıcılarının telefonlarını kullanmadan mesajlaşmalarına imkan veriyor.

CES 2013’te ilk kez gösterimi yapılan ve inovatif tasarım ve mühendislik ödüllerine layık görülen Flesky uygulamasının demo versiyonu da Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtıldı. Şu an Android ve iOS platformlarına uyumlu olan bu klavye uygulaması, Apple’ın sanal klavyelerinde herhangi bir değişikliğe izin vermemesinden dolayı internette gezinirken ya da rehberinizi kullanırken yine iOS klavyesi kullanıyorsunuz; ancak mesaj, eposta,twit ya da Facebook durumunuzu Flesky ile yazabiliyorsunuz.

Gear 2’nin ilk klavyesi olma ünvanını taşıyan Flesky’nin bir de iOS versiyonu için tanıtım videosu hazırlanmış, buyurun Flesky’nin otomatik düzeltme motorunun yeteneklerine birlikte bakalım
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0