• Anasayfa
  • Mobil
  • Gelmiş Geçmiş En Eğlenceli Mesajlaşma Uygulaması: SNOW!

Gelmiş Geçmiş En Eğlenceli Mesajlaşma Uygulaması: SNOW!

3
0
0
0
0
Snapchat ve Messenger'ın birleşimi diyebileceğimiz eğlenceli mesajlaşma uygulaması SNOW! oldukça ilgi görüyor.
Günümüzde, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle yaşanan en önemli değişikliklerden birisi, SMS'in yerine internet üzerinden mesajlaşmamıza olanak sağlayan mesajlaşma uygulamalarını kullanıyor olmamız.

Her ne kadar bu mesajlaşma uygulamaları içinde WhatsApp, Viber ve Line gibi servisler en çok kullanılan uygulama olsa da, geliştiriciler değişik fikirlerle mesajlaşma uygulamaları geliştirerek kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Ancak mesajlaşma uygulamalarının fazlalığı ile artık büyük bir çöplük yığını oluştuğu için, geliştiricilerin bu çöplük yığınından sıyrılarak uygulamasını kullanıcıya sevdirmek için farklı bir yol seçmesi gerekiyor.Standart mesajlaşma uygulamalarından farklı olanlardan birisi ise SNOW! isimli mesajlaşma uygulaması. SNOW! diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak bilgi alışverişini değil, sadece eğlenceyi hedef alıyor. Kullanıcılar SNOW! uygulaması üzerinde standart yazılı mesajların dışında birbirlerine anlık eğlenceli yüz efekti olan video ve fotoğraflar gönderebiliyor, bu gönderilerine sticker ve ilgi çekici filtreler de ekleyebiliyor. Ayrıca uygulama yakında GIF desteğine de kavuşacak.

Ayrıca SNOW! uygulaması Snapchat benzeri bir mantıkla LIVE isimli bir bölümü barındırıyor. Bu LIVE kısmında insanlar anlık görüntülerini paylaşabiliyor ve bu görüntüler 24 saat sonra otomatik olarak siliniyor. Yani SNOW! uygulaması için kısaca Facebook Messenger ve Snapchat'in birleşimi diyebiliriz.
 
  SNOW! İndir
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0