Turkcell'den Genç Turkcell'liye Mobil Uygulama

2
0
0
0
0
gnçtrkcll, Turkcell'in hem eğlence hem de fırsatlarla dolu mobil uygulaması. Uygulamadan yararlanabilmek için gnçtrkcll'li olmanız gerekiyor. Telefon numaranız ile giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz ve gnçtrkcll kampanyalarını, size özel fırsatları, hattınız ile ilgili tüm bilgileri, diğer gnctrksell'ilerin ne yaptığını anında görüntülemeye başlıyorsunuz
Gnçtrkcll, Turkcell'in hem eğlence hem de fırsatlarla dolu mobil uygulaması. Uygulamadan yararlanabilmek için gnçtrkcll'li olmanız gerekiyor. 

Telefon numaranız ile giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz ve gnçtrkcll kampanyalarını, size özel fırsatları, hattınız ile ilgili tüm bilgileri, diğer gnçtrkcell'ilerin ne yaptığını anında görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama içinde aktif oldukça eğlenceli rozetler de kazanıyorsunuz. "Hesabım" bölümünden kalan kullanım bilgilerinize, güncel tutarınıza ve tarife bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz. Hayat kurtaran özelliği ise canlı destek Gencaver! Hattınız ile ilgili sorun yaşarsanız hemen uygulama üzerinden canlı destek veren Gencaver'e ulaşıyorsunuz ve sorununuzu kendisiyle anlık paylaşıyorsunuz.Eğer gnçtrkcll'liyseniz mutlaka sahip olmanız gereken bir uygulama, sonra App'siz Adam olmayın!

Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan Windows Phone kullanıcıları ise buradan uygulamayı indirebilir.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0