• Anasayfa
  • Mobil
  • General Mobile'dan Yeni Android One Telefonu Geliyor: 5 Plus

General Mobile'dan Yeni Android One Telefonu Geliyor: 5 Plus

0
0
0
0
0
General Mobile'dan Yeni Android One Telefonu Geliyor: 5 Plus
Google'ın Nexus dışındaki bir diğer Android projesi olan Android One için General Mobile'dan bir telefon daha geliyor!
Google'ın firmalarla ortaklaşa ürettikleri Nexus cihazları hepimiz biliyoruz. Şimdiye kadar Samung, LG, Motorola ve Huawei gibi firmalarla çalışmış olan Google, bu cihazların daha uygun fiyata olan versiyonu diyebileceğimiz Android One projesi ile de dünya genelinde birçok firmayla iş yapmıştı.

Ülkemizde de General Mobile ile ortaklığa giden firma, General Mobile 4G telefonu ile piyasaya giriş yapmış ve oldukça iyi satış rakamları yakalamıştı. Görünüşe göre bu satıştan memnun kalan GM ve Google, tekrar ortaklığa giderek Mobil Dünya Kongresi'nde bir telefon daha tanıtacak.

General Mobile 5 Plus adını alacak olan bu yeni telefon da Android One projesi kapsamında olacak ve tabiki Android'in son sürümüne sahip olacak ve güncellemeyi dünya genelinde ilk alan cihazlardan biri olarak dikkat çekecek. Şu anda teknik özellikleri belli olmasa da Qualcomm'un çipsetleri olan Snapdragon kullanacağı ve Plus adından da tahmin edileceği gibi 5 inçten büyük bir ekran ile geleceği biliniyor.

22 Şubat'ta yapılacak lansmanda tüm detayları öğreneceğimiz cihazın aynı zamanda yerinde takip edeceğimiz için Webtekno TV YouTube kanalımızdan da bir ön inceleme videosu ile sizlere sunacağız.

GENERAL MOBİLE  5 PLUS TANITILDI! DETAYLAR VE İNCELEMESİ İÇİN TIKLAYIN!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0