• Anasayfa
  • Mobil
  • General Mobile 5 Plus’ın Satışa Çıkarılacağı Tarih Açıklandı!

General Mobile 5 Plus’ın Satışa Çıkarılacağı Tarih Açıklandı!

1
0
0
0
0
General Mobile’ın MWC 2016 etkinliğinde duyurduğu son Android One platformuna ait akıllı telefonu GM 5 Plus’ın satışa çıkarılacağı tarih açıklandı.
Bizim de MWC 2016 etkinliği sırasında yerinde takip edip incelemesini yaptığımız General Mobile’ın son akıllı telefonu 5 Plus’ın satışa çıkarılacağı tarih belli oldu. Şirketin resmi Twitter hesabından atılan tweet, GM 5 Plus’ın Nisan ayının 3. haftasından itibaren satışa çıkarılacağını gösteriyor.

999 TL olan fiyatıyla kullanıcılarına saf Android deneyimi yaşatacak olan GM 5 Plus’ın özelliklerine oranla fiyatının gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. 3 GB RAM, her iki kamerasının 13 MP çözünürlüğünde olması, Full HD çözünürlüğünde ve Gorilla Glass 4 teknolojisiyle korunan ekranı gibi özellikleri, GM 5 Plus’ın rakiplerine oranla piyasada her zaman bir tık ileride olmasını sağlayacaktır. 
 


Android Marshmallow 6.0.1 sürümüyle gelecek olan cihazı satın aldıktan sonra dilerseniz Android N 7.0 geliştirici önizleme ile de kullanabilirsiniz.

Cihazla ilgili detaylı bilgilere şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıda ise inceleme videomuzu göreceksiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0