Gizem Yaratma Konusunda Kimsenin Eline Su Dökemeyeceği Samsung’tan İki Galaxy S7 Kutu Açma Reklamı

0
0
0
0
0
Gizem Yaratma Konusunda Kimsenin Eline Su Dökemeyeceği Samsung’tan İki Galaxy S7 Kutu Açma Reklamı
Samsung’un 21 Şubat tarihindeki Unpacked etkinliğiyle ortaya çıkaracağı Galaxy S7 ile ilgili ‘değişik’ bir reklam videosu yayımlandı.
Şunun şurasında 4 günlük bir süre kaldı Galaxy S7 ve S7 Edge’in tanıtılmasına. Sizler gibi bizler de bu günü dört gözle bekliyoruz. Samsung ise bu günü özel kılmak adına ilgi çekici reklam çalışmalarına devam ediyor.

Samsung Sverige isimli YouTube kanalı üzerinden yayımlanan ‘Samsung’la gizemli reklamlar’ kuşağının ilkinde, Galaxy S7’nin olduğu odada 30 saniye boyunca telefonu inceleyen çocuğun daha sonra cihazın resmini çizmeye çalıştığı görülüyor. Videonun sonunda çizimini gösteren çocuktan elbette cihazın 3 boyutlu resmini çizmesini beklemiyorduk fakat telefonla ilgili hiçbir detayla da karşılaşmadık.
 

İkinci reklam ise ilk reklama oranla çok daha ilginç: Bu sefer odanın içerisine bir lama giriyor. Çocuk gibi lama da 30 saniye boyunca odanın içerisinde kalıyor ve çıktıktan sonra ağzına bir boya tutuşturularak gördüklerini tuvale aktarıyor.
 

Böyle böyle bizi meraktan çıldırtmayı hedefleyen Samsung’tan bakalım başka reklamlar gelecek mi.

GÜNCELLEME: Bugün bu video konseptinin 3. günü olması sebebiyle bu sefer de kutu açma işlemi için buzdan heykeller yapan bir heykeltraş ağebeyimiz Kee davet edilmiş. 30sn süren kutu açılımı sonrası ise bu elemanın yaptığı buzdan heykel ise bir nebze daha bizi Galaxy S7'ye yaklaştırıyor. Görünüşe göre her gün yeni bir videoda Galaxy S7'yi görmeye farklı kişilerin ortaya çıkaracakları vasıtasıyla bir adım daha yaklaşacağız.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0