• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Android Wear Güncellemeleri Yayınlandı

Samsung'un Android Wear Güncellemeleri Yayınlandı

0
0
0
0
0
Samsung'un Android Wear Güncellemeleri Yayınlandı
Geçtiğimiz Mart ayında giyilebilir elektronik eşyalara Android işletim sisteminin geleceğini duyuran Google, ilk büyük yazılım güncellemelerini yayınladı.
Geçtiğimiz Mart ayında giyilebilir elektronik eşyalara Android işletim sisteminin geleceğini duyuran Google, ilk büyük yazılım güncellemelerini yayınladı. Google'un resmi blog sitesinden yapılan açıklamada Android Wear takımının mühendislikten sorumlu lideri, bu yıl sonuna kadar iki büyük güncellemenin geleceğini müjdeledi.

Moto 360, Asus ZenWatch, Lg G Watch R ve Sony SmartWatch'ın bir kısmı, yazılımla birlikte geliyor. G Watch ve Gear Live modellerine gelecek olan yazılım paketlerinden birincisi GPS desteği ve Bluetooth üzerinden müzik dinlenebilme fonksiyonunu barındıracak. İkinci güncelleme ile birlikte indirilebilir saat yüzleri Play Store'daki yerini alabilecek.

Android Wear güncellemelerinin ne zaman dağıtılacağı ile ilgili henüz bir bilgi yok. Ancak platformun Android L birleştikten sonra gücüne güç katarak ilerleyeceği de kesin. Android Wear'ın birkaç aydır piyasada olmasına rağmen Google tarafından sık sık güncellendiğini de söyleyelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0