• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Fit'e Mesafe ve Kalori Takibi Gibi Yeni Özellikler Eklendi

Google Fit'e Mesafe ve Kalori Takibi Gibi Yeni Özellikler Eklendi

2
0
0
0
0
Google Fit'i daha işlevsel ve daha kullanışlı hale getiren büyük bir güncelleme geldi.
Google'ın Android platformuna özel spor ve sağlık uygulaması olan Google Fit'e gelen güncelleme ile birçok yeni özellikler de beraberinde geldi.

Günümüzde oldukça tercih edilen fitness uygulamalarına cevaben ortaya çıkan Google Fit'te olan birçok eksiği giderdiği görülen bu güncelleme ile daha hoş bir görünüm de ortaya çıkmış.Gelen güncelleme ile 1.51.07-000 versiyonuna yükselen Google Fit'e görsel değişikliklerin yanı sıra uzaklık takibi özelliği de eklendi. Bunun yanı sıra adım sayar özelliği bulunan Google Fit'e mesafe takip özelliği de katılarak daha verimli sonuçlar elde etmeniz sağlanıyor. Yaktığınız kalori miktarını da göstermeye başlayan Google Fit, oldukça donanımlı olarak birçok spor uygulamalarına rakip olabilecek düzeye eriştiği görülmekte.Ayrıca geçmiş kısmı da eklenen Google Fit'de daha önceki günlerde ne kadar mesafe kat ettiğiniz, kaç adım attığınız ve kaç kalori yaktığınız gibi detayları da artık görüntüleyebiliyorsunuz.Android Wear ve normal telefonlar için de yeni widget stiline geçen Google Fit, özellikle Android Wear üzerinden sürekli olarak yürüyüş mesafesi, yürüme süresi ve adım, yakılan kalori gibi detayları size aktararak rahat bir şekilde erişebilmenize olanak tanıyor.

Google Fit'i aşağıdaki bağlantıdan indirebilir, eğer cihazınızda yüklü ise Google Play üzerinden güncellemesini yaparak bu yeni özellikleri ile beraber daha rahat bir fitness kontrolü sağlayabilirsiniz.
 
  Google Fit İndir


Kaynak: Resmi Android Blogu
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0