• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Hangouts iOS'te 4.0 Güncellemesini Aldı

Google Hangouts iOS'te 4.0 Güncellemesini Aldı

0
0
0
0
0
Google mesajlaşma servisi Hangouts'un iOS platformundaki uygulamasına birçok arayüz değişikliği ile beraber 4.0 versiyonuna güncellendi.
Aşırı derecede popüler olmasa da sıklıkla kullanılan mesajlaşma servisi olan Google Hangouts, Android tarafında yaptığı materyal dizayn tasarımsal değişiklikleri de iOS tarafına getirdi. 4.0 versiyonuna güncellenen Hangouts, ayrıca aynı anda birden fazla göndermeye de artık olanak tanıyacak.

Ayrıca kameraya direkt olarak erişim sağlayabilme, fotoğraf yükleme ve emoji yollama gibi özelliklere konuşma penceresinden erişebileceksiniz. Ana Hangouts ekranındaki alt barda ise kişiler, favoriler, mesajlar ve aramalar bölmeleri bulunacak ve bu ekranda bulunan + tuşu ile direkt olarak istediğiniz görüşmeyi açabileceksiniz.Yani Android tarafında şu anda herkesin tasarımsal geçiş yaptığı materyal dizayn anlayışı Hangouts ile iOS platformuna da getirilmiş oldu. Bir nevi iOS kullanıcıları Hangouts ile küçük bir Android deneyimi de yaşayabilecekler. Ücretsiz olan uygulamayı App Store üzerinden aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla indirebilirsiniz. 
 Google Hangouts İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0