• Anasayfa
  • Mobil
  • Google’ın İndirim Günleri Kapsamında 0.60 Kuruşa Düşürdüğü 10 İşe Yarar Uygulama

Google’ın İndirim Günleri Kapsamında 0.60 Kuruşa Düşürdüğü 10 İşe Yarar Uygulama

0
0
0
0
0
Android kullanıcılarına sunduğu farklı kategorilerle Play Store’u daha aktif bir kullanım alanı haline getiren Google, ‘ne alırsan 0.60 kuruş’ kampanyasını başlattı.
Kullanıcıların ilgilerini çekecek farklı kategoriler eklediği Play Store’a farklı bir görünüm kazandıran Google, yeni bir kampanyayı daha başlattı. Daha önce “25MB'tan Az Oyunlar” gibi birçok kullanıcının ilgisini çekecek alternatif kategoriler üreten Google, şimdi de tümü 0.60 kuruş olan bazı uygulamaların yer aldığı bir liste yayınladı.

Uygulamaların birçoğu fotoğraf düzenleme üzerine olsa da ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Müzik severler ve gökyüzüne ilgisi olanlar için de birkaç uygulamanın yer aldığı listenin tamamını madde madde açıklayalım:
 

 Tiny Planet Fx Pro

Bu uygulama ile farklı bir donanıma ihtiyaç duymadan ‘balık gözü etkisi’ ile sanki uzaydan çekmişsiniz gibi fotoğraflar elde edebilirsiniz.


 

 Nova Launcher Prime

Android ile çalışan tüm cihazlarınızı daha kullanışlı ve hızlı hale getiren Launcher uygulamalarından olan Nova Launcher Prime’ı da 0.60 kuruşa satın alabilirsiniz.


 

 djay 2

Android cihazınızı bir DJ sistemine dönüştürmenizi sağlayacak olan djay 2 ile isterseniz Spotify hesabınıza doğrudan bağlanabilirsiniz.


 

 Poweramp Full Version Unlocker

Android için geliştirilen başarılı müzik player uygulamalarından olan Poweramp Full Version Unlocker’ı farklı temalarla özelleştirip daha hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.


 

 FlightTrack 5

Farklı bir yapıya sahip olan FlightTrack 5 ile gökyüzünde olan tüm faaliyetleri takip edebilirsiniz. Örneğin gökyüzünde gördüğünüz bir uçağın nereden gelip nereye gittiğini detaylı olarak gözlemleyebilirsiniz.


 

 SuperPhoto Full

Play Store’daki en detaylı fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan SuperPhoto ile fotoğraflarınızı göründüğünden çok daha güzel bir hale dönüştürebilirsiniz.


 

 Color Splash Effect Pro

Bir başka fotoğraf düzenleme uygulaması olan Color Splash Effect Pro, zengin efekt kütüphanesiyle fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz sayıda kişiselleştirme imkanı sunuyor.


 

 Smart Launcher Pro 3

Bu uygulama ise Android cihazınızdaki uygulamaları kategorize etmenizi sağlıyor. Müzik, fotoğraf, oyun, sosyal gibi kategoriler ile uygulamalarınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.


 

 Runtastic Road Bike PRO

Telefonunuzu bir bisiklet bilgisayarına dönüşmesini sağlayan Runtastic Road Bike PRO ile yeni rotalar dahil olmak üzere birçok istatistiğe erişebilirsiniz.


 

 Paper Camera

Karikatür tarzında fotoğraflardan hoşlanan kullanıcıların beğeneceğini düşündüğüm Paper Camera ile çektiğiniz fotoğrafları sanki kalemle çizmişsiniz gibi bir hale getirebilir, ayrıca bu fotoğrafların üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.Uygulamaların indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0