Google Kamera Güncellendi

1
0
0
0
0
Google Kamera Güncellendi
Dünyanın en zengin markası ismini Apple’dan çalan teknoloji devi Google, işletim sistemi Android’in kamera uygulamasına getirdiği güncelleme ile bir takım değişiklikler yaptı.
Dünyanın en zengin markası ismini Apple’dan çalan teknoloji devi Google, işletim sistemi Android’in kamera uygulamasına getirdiği güncelleme ile bir takım değişiklikler yaptı. Uygulama ilk çıktığı zaman kullanıcılar sevinç çığlıkları atsa da, üzerinde ciddi eksiklikler vardı.

İşte bu eksiklikleri gidermeyi amaçlayarak uygulamaya yeni bir güncelleme getiren Google, kamera uygulamasına bir takım yeni özelliklerin yanında var olan özellikleri de geliştirmiş. Güncelleme, uygulama sürümünü 2.2.024’e yükseltirken yeni gelen oldukça kullanışlı zamanlayıcı ile dikkat çekiyor.

Google kamera uygulaması, farklı görüntü oranlarında fotoğraf çekebiliyor ve sonradan netleme yapabilme imkânı sunuyor. Bunun dışında arka kameradan çektiğiniz fotoğrafın kalitesini düşürebiliyorsunuz(Neden böyle bir özellik var hiç anlamam). Uygulamanın yeni sürümünü Google Play Store üzerinden indirebilir ve gayet kaliteli fotoğraf ve video çeken kameranızın kalitesini düşürüp piksel piksel görüntüler elde edebilirsiniz. Bol şans.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0