• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Namık için Veda Vakti: Android N'in Resmi Adı Açıklanıyor!

Android Namık için Veda Vakti: Android N'in Resmi Adı Açıklanıyor!

2
0
0
0
0
Android'in gelecek sürümü için kullanıcılardan isim önerisi isteyen Google son kararı açıklamak üzere. Bakalım ülkemizden Google'a giden Android Namık önerisi kabul görecek mi?
Google’ın Mayıs ayında gerçekleşen I/O etkinliğinde ortaya çıkan Android N için ilginç bir yöntem izlendi. İlk kez bu yıl yeni Android sürümü için isim belirleme sürecine kullanıcıları da davet eden Google, herkesten “N” takısının yerini alacak bir tatlı ismi önerisinde bulunmasını istedi.

 Android Namık' Veda Vakti!

Hem dünyadan hem ülkemizden oldukça yaratıcı isimler çıktı. Buradaki haberimizde yer verdiğimiz Android Namık ismi ise internet ortamında büyük ses getirdi ve espri konusu oldu. Google’ın “namık tatlısı”nı tercih edip etmeyeceğini henüz bilmiyoruz ancak gerçekçi düşünürsek bu hoş espri için yolun sonu göründü diyebiliriz.

 Resmi İsim Ne Zaman Açıklanacak?

Android resmi Twitter hesabından yapılan yeni paylaşımda resmi ismin önümüzdeki birkaç hafta içerisinde duyurulacağı belirtildi. Tüm katılımcılara teşekkür edilen iletide duyuru için #NameAndroidN etiketi kullanıldı. Google’ın paylaşımını yukarıda görebilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0