• Anasayfa
  • Mobil
  • LG ve Huawei’nin Yeni Nexus Cihazları İçin Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu

LG ve Huawei’nin Yeni Nexus Cihazları İçin Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu

0
0
0
0
0
LG ve Huawei’nin Yeni Nexus Cihazları İçin Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu
Google’ın neredeyse yıl boyunca en çok haber konusu olduğu çalışması Nexus 5’in Lg ve Huawei tarafından üretilecek olan yeni versiyonları olmuştu ki nihayet bu sürecin de sonuna yaklaşıyoruz.
29 Eylül’de yapılacak olan lansman ile tanıtılacak olan bu cihazlar hakkında elbette tüm lansmanlardan önce olduğu gibi, pek çok şey öğrendik; ancak tüm duyumlarımızın ya da söylentilerin resmiyet kazanması için Google’ın bu cihazları sahneye çıkarmasını bekleyeceğiz.

Peki ama bu kadar merakla beklediğimiz yeni Nexus 5’e ne zaman sahip olabileceğiz.

Bu konuda son çıkan söylenti ise Google’ın 29 Eylül’de cihazların ikisini de tanıttıktan sonra 13 Ekim tarihinde ön siparişleri almaya başlayacak; ancak cihazlar ön siparişten ne kadar zaman sonra piyasada yer alacak bilmiyoruz.

Genellikle daha önceki Nexus cihazlardan bildiğimiz kadarı ile ön siparişin ardından cihazların piyasaya çıkışı 1 hafta ile 3 hafta arasında bir zamanda gerçekleşiyor; ancak yılın bu döneminde işletrin ve piyasanın biraz daha kızıştığı düşünülürse bu zaman çizelgeleri ile ilgili her şey değişebilir.

Bu nedenle şu an için 13 Ekim tarihi son derece mantıklı ve doğru gelse de Nexus 5’in bu tarihte ön sipariş alıp almayacağını kesin şekilde bilmiyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0